سبد خرید 0

درباره ما

سخن مدیر

از آنجا که استقرار عدالت را بدون وجود وکیل مستقل و متخصص، محقق نمی دانیم، خانه عدل و مهارت را با همراهی جمعی از عاشقان عدالت با تاکید بر تخصص گرایی و تلاش در ارائه خدمات با کیفیت حقوقی متناسب با نیاز مخاطبان بنیان نهادیم.

درباره خانه عدل و مهارت

خانه عدل و مهارت، توسط جمعی از دانش آموختگان حقوق و وکلای دادگستری متخصص شکل گرفته است. رسالت اعضای خانه عدل و مهارت افزایش دانش حقوق شهروندی هم میهنان گرامی و ارائه خدمات تخصصی حقوقی به آحاد افراد جامعه می باشد.

خدمات خانه عدل و مهارت

تنظیم اسناد حقوقی

قراداد خوب، اجرای حقوق شما را تضمین می کند.

میلیونها پرونده مطرح در مراجع قضایی ناشی از عدم تنظیم صحیح و شفاف قراردادها در ابتدای ایجاد هر رابطه حقوقی است و متاسفانه افراد زمانی به وکیل مراجعه می کنند که نوشدارو پس از مرگ سهراب است و در صورت شانس پیروزی نیز هزینه و زمان زیادی را از دست می دهند، خانه عدل و مهارت به شما پیشنهاد می کند به منظور پیشگیری از ورود زیان و مشکلات قراردادی، تنظیم قراردادهای خود را به وکلای متخصص ما بسپارید.

وکلای متخصص تنظیم قراردادها در خانه عدل و مهارت، آمادگی تنظیم کلیه اسناد واجد اثر حقوقی از قبیل قراردادها، توافقنامه ها، صورتجلسات، مکاتبات و هرگونه سند مورد نیاز شما مخاطبین گرامی را در سریع ترین زمان و با دریافت هزینه مناسب دارند.


برای تضمین دستیابی به حقوق خود درنگ نکنید،

این یک پیشگیری مطمئن با کمترین هزینه است.

با ما تماس بگیرید.

  51 19 67 88 021  – 16 13 458 0912 

ثبت شرکت و تغییرات آن

وکلای متخصص ثبت شرکت و تغییرات آن، با ارائه بهترین پیشنهادات حقوقی متناسب با فعالیت و شرایط شرکا، شما را در تصمیمی مهم و سرنوشت ساز یاری می نمایند. وکلای متخصص ثبت شرکتها و تغییرات در خانه عدل و مهارت آماده ارائه مشاوره در این خصوص و همچنین تنظیم صورتجلسات مجامع عمومی و هیات مدیره و اعمال تغییرات در اداره ثبت شرکتها متناسب با نیازهای شما هستند.


برای تضمین دستیابی به حقوق خود درنگ نکنید،

این یک پیشگیری مطمئن با کمترین هزینه است.

با ما تماس بگیرید.

  51 19 67 88 021  – 16 13 458 0912 

وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

وکلای متخصص امور دعاوی خانه عدل و مهارت، با تجارب مفید حاصل از طرح و اقامه دعاوی متعدد و در موضوعات گوناگون و دفاع در پرونده های متنوع، آمادگی ارائه خدمات مشاوره، وکالت و مدیریت دعاوی شما را دارند. وکلای خانه عدل و مهارت بصورت تخصصی و بصورت تیمی نسبت به انتخاب بهترین مسیر در هر پرونده اقدام و با اختصاص دو وکیل به هر پرونده، سریعترین پیگیری ممکن را تا حصول نتیجه در پیش خواهند گرفت. طرح و اقامه دعوی و دفاع در برابر آن دارای قواعد شکلی و ماهوی دقیق و حساسی است که ممکن است بدون رعایت آنها علی رغم وجود حق، محکوم به بی حقی شوید. پس در قدم اول و قبل از هر اقدام حقوقی با وکلای خانه عدل و مهارت مشورت نمایید.


برای تضمین دستیابی به حقوق خود درنگ نکنید،

این یک پیشگیری مطمئن با کمترین هزینه است.

با ما تماس بگیرید.

  51 19 67 88 021  – 16 13 458 0912 

خدمات حقوقی رایگان

تیم حقوقی عدل و مهارت با اقدام در راستای مسئولیت اجتماعی خود سعی می‌کند تخصصی‌ترین شبکه‌های اجتماعی (مثل اینستاگرام، تلگرام و آپارات) را برای افزایش دانش حقوقی کاربردی افراد جامعه به خوبی مدیریت کند و با قرار دادن محتوای رایگان، کاربردی و جذاب پیام‌های اصلی رسالت خود را به آنها انتقال دهد.

برای استفاده از خدمات حقوقی رایگان درنگ نکنید. ما با ارائه محتوای با کیفیت و کاربردی نوشتاری،ویدئو و پادکست، به دنبال افزایش آگاهی حقوقی شما هستیم. از این فرصت طلایی استفاده کنید. عضویت در سایت و مطالعه مقالات امتیاز اخذ تخفیف در هزینه خدمات حقوقی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. با ما همراه باشید، بی گمان ضرر نخواهید کرد.

تماس با ما

نشانی : تهران، خیابان ولیعصر، بلوار میرداماد، پلاک 482، واحد 24 غربی

راه های تماس:

ایمیل : info@adlomaharat.com و j.alikhanii@gmail.com

تلفن :  88671951

همراه:  09124581316، 09385960070

ارتباط با ما

هرگونه سوال، پیشنهاد و یا درخواست همکاری خود را از طریق زیر با ما در میان بگذارید.

15 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
72 دوره اموزشی
keyboard_arrow_up